MSI Графички картички и матични плочи НА АКЦИЈА!

MSI НА АКЦИЈА
Најдобро од најдоброто за сите гејмери!

Матични плочи и графички картички со моќни перформанси и футуристички дизајн за неверојатно доживување по СУПЕР ЦЕНИ!

Јавете се или нарачајте онлајн.
Вршиме испорака низ цела Македонија!

 

Комплетна онлајн понуда

MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING X 4G

*Цена со попуст: 10.559 ден.
*Редовна цена: 10.999 ден.

Купи онлајн »

MSI Z170A Gaming M5 soc.1151

*Цена со попуст: 10.621 ден.
*Редовна цена: 11.064 ден.

Купи онлајн »

MSI GTX N750Ti, 2GB GDDR5

*Цена со попуст: 7.164 ден.
*Редовна цена: 7.462 ден.

Купи онлајн »

MSI H270 TOMAHAWK ARCTIC soc.1151

*Цена со попуст: 7.814 ден.
*Редовна цена: 8.139 ден.

Купи онлајн »

MSI MOTHERBOARD Z97-G43

*Цена со попуст: 6.089 ден.
*Редовна цена: 6.343 ден.

Купи онлајн »

MSI H270 PC Mate, 1151,4DDR4

*Цена со попуст: 6.519 ден.
*Редовна цена: 6.791 ден.

Купи онлајн »

MSI MOTHERBOARD H97 PC Mate

*Цена со попуст: 4.668 ден.
*Редовна цена: 5.074 ден.

Купи онлајн »

MSI MOTHERBOARD Z97 PC Mate

*Цена со попуст: 5.211 ден.
*Редовна цена: 5.664 ден.

Купи онлајн »

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00