♛AMD Ryzen™ Threadripper™ 1950X Processor♛

 

НА ПОПУСТ
♛AMD Ryzen™ Threadripper™ 1950X Processor♛

Најновиот процесор на AMD - ™ Threadripper™ 1950X е дизајниран да овозможи ненадмината "multi-processing" супериорност на "X399 ultimate" десктоп платформата!
16-те јадра овозможуваат извонредна процесирачка моќ, додека 40-те МВ на комбиниран "cache" се спремни да го нахранат ѕверот!

➤➤Цена со попуст: 66.000 ден.
➤Редовна цена: 69.951 ден.

✓Испорака од залиха, ограничени количини!!!
✓Јавете се или нарачајте онлајн. -
https://goo.gl/TTGJUb
✓Вршиме испорака низ цела Македонија.
Доставата е бесплатна!

Купи онлајн

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00