Октомвриска MSI распродажба

MSI - Тотална распродажба, неповторливо ниски цени!

Моќни перформанси и футуристички дизајн за неверојатно доживување по СУПЕР ЦЕНИ!

Уште пониски цени през месец октомври. Ограничени количини.

Јавете се или нарачајте онлајн.
Вршиме испорака низ цела Македонија!

Комплетна онлајн понуда

MSI H97M-E35, s.1150

*Цена со попуст: 4.157 ден.
*Редовна цена: 4.619 ден.

Купи онлајн »

MSI B85M-P33, s.1150

*Цена со попуст: 3.116 ден.
*Редовна цена: 3.463 ден.

Купи онлајн »

MSI H97 PC Mate, s.1150

*Цена со попуст: 4.567 ден.
*Редовна цена: 5.074 ден.

Купи онлајн »

MSI Z97 PC Mate, s.1150

*Цена со попуст: 5.098 ден.
*Редовна цена: 5.664 ден.

Купи онлајн »

Personal Computer MSI Cubi-016EU, Win 8.1, Intel Broadwell 3205U, 1.50 GHz, 64GB SSD, RAM 2GB, 802.11 AC and BT4.0

*Цена: 14.775 ден.
*Редовна цена: 16.417 ден.
Купи онлајн »

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00