Нови количини Dell и HP монитори - професионални бизнис серии

Не ги гледате сликите?
Види ја пораката во пребарувач
 
HP EliteDisplay E271i 27" Led Backlit IPS Monitor PRO
Цена: 12.900 ден.
Купи онлајн
DELL U2410F 24" UltraSharp series 1920x1200 WUXGA
Цена: 10.900 ден.
Купи онлајн
 
Нови количини монитори - професионални бизнис
серии DELL и HP
Доживејте неверојатна точност, прецизност и перформанси на боите со Dell и HP
Ги одбравме најквалитетните монитори на пазарот од најпознатите брендови Dell и HP
Идеални за гејминг и професионална работа.
Акцијата трае до трошење на залихите
Јавете се или нарачајте онлјан.
Вршиме испорака низ цела Македонија! Доставата е БЕСПЛАТНА!
 
Дневни, неделни и месечни акции.
Секој ден нови продукти по екстра цени.
Комплетна онлајн понуда

DELL UltraSharp U2412M 24" Professional series 1920x1200
Цена: 10.900 ден
Купи онлајн
DELL UltraSharp U2312HM 23" Pro 1920x1200 WUXGA
Цена: 7.900 ден.
Купи онлајн
HP Professional LA 2306x 23" LED Monitor
Цена со попуст: 6.500 ден.
Купи онлајн
Dell Professional P2012H 20" 1600x900 WSXGA
Редовна цена: 4.400 ден.
Купи онлајн

DELL Professional P2412H 24" 1920x1080 Full HD
Цена со попуст: 8.900 ден
Купи онлајн

HP EliteDisplay E201 20" A Classa 1600x900 WSXGA
Цена со попуст: 3.900 ден
Купи онлајн
 
Facebook
Twitter
Website
LinkedIn
YouTube
Google Plus
Instagram
 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00