Лиценцирани компјутери како основно средство - Понуда за компании

Не ги гледате сликите?

Лиценцирани користени бренд компјутери како основно средство
Понуда за компании

Користени бренд компјутери и лаптопи со лиценциран Windows 10!

Подарок при купување компјутер и монитор
Одобруваме попуст за поголеми нарачки

Компјутерите содржат Windows 10 MAR лиценца (Microsoft Authorized Refurbisher). Лиценцата е 100% валидна, пријавена во Microsoft и назначена во фактурата. Windows оперативниот систем е инсталиран на компјутерот заедно со основни бесплатни програми (антивирус, PDF, OpenOffice)

А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење.

Можност за надограба на РАМ меморија и на Хард диск

Комплетна онлајн понуда на Користени Бренд Компјутери

HP Compaq Elite 6005 Pro SFF

*Intel® Core™ i3-3245
*4GB DDR3
*320GB HDD
*Win10

Цена со попуст: 11.500ден
Купи онлајн

Fujitsu LifeBook S752 14" Docking Station

*Core™i3-3120M
*4GB DDR3
*320GB HDD
*Win10


Цена: 13.500ден
Купи онлајн

HP Compaq Elite 8300
*Intel®Core™ i5-3470
*8GB RAM
*320GB HDD
*
Intel® HD Graphics
*Win10
Цена со попуст: 17.900ден.
Купи онлајн

HP EliteBook 8470p 14" A Class
*Core™i7-3520M
*4GB DDR3
*250GB HDD
*DVD-RW
*Win10
Цена: 21.900ден.
Купи онлајн

Dell Optiplex 990SFF
*Intel®Core™i5-2400
*16GB DDR3
*180GB SSD
*250GB HDD
* GeForce® GT 1030
*Win10Pro
Цена: 30.900ден.
Купи онлајн

Fujitsu Celsius H710
*Core™ i7 2720QM
*8GB RAM
*120 GB SSD NEW
*
NVIDIA Quadro
*Win10
Цена со попуст: 31.900ден.
Купи онлајн
Комплетна онлајн понуда на Користени Лаптопи

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00