Новогодишна MSI распродажба - Совршена комбинација на перформанси и цени!

Не ги гледате сликите?

MSI - Совршена комбинација
на перформанси и цени!

MSI - Тотална распродажба, неповторливо ниски цени!

Моќни перформанси и футуристички дизајн за неверојатно доживување по СУПЕР ЦЕНИ!

Уште пониски цени през новогодишните празници. Ограничени количини.

Јавете се или нарачајте онлајн.
Вршиме испорака низ цела Македонија!

MSI VGA N720, 2GB DDR5 , DVI,
HDMI, VGA
Цена со попуст: 3.868 ден
Редовна цена: 4.030 ден

Купи онлајн >>
MSI GeForce GT 1030 2G LP OC, GDDR5, HDMI, DP, 64bit., Fan
Цена со попуст: 4.466 ден
Редовна цена: 4.701 ден

Купи онлајн >>
MSI графички картички на попуст
MSI GTX 1060 6GT OCV, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI, DP, Dual FAN, 192 bit
Цена со попуст: 18.309 ден
Редовна цена: 19.272 ден

Купи онлајн >>
MSI GTX N750Ti, 2GB GDDR5, 128bit, DVI Output-1, HDMI-Output -1, VGA
Цена со попуст: 7.089 ден
Редовна цена: 7.462 ден

Купи онлајн >>
MSI B85M-P33, s.1150, Intel ®B85, VGA OnBoard, 2 x DDR3 max 32, , PCI-Ex16-1, SATAIII-1, SATAII-3, LAN 10/100/1000*1
Цена со попуст: 3.116 ден
Редовна цена: 3.463 ден

Купи онлајн >>
MSI Z97 PC Mate, s.1150, Intel ®Z97, 4xDDR3, VGA On Board, DVI,HDMI, PCI-Ex16, PCI-Ex2,PCIx1,PCIx2 RAID, SATAIIIx6, HD Audio,GbLan
Цена со попуст: 5.098 ден
Редовна цена: 5.664 ден

Купи онлајн >>
MSI матични плочи на попуст
MSI H270 TOMAHAWK ARCTIC soc.1151,4DDR4,2PCI-Ex16,4PCI-Ex1,TPM, DVI,HDMI
Цена со попуст: 7.732 ден
Редовна цена: 8.139 ден

Купи онлајн >>
MSI Z170A Gaming M5 soc.1151,4DDR4,3PCI-Ex16,4PCI-Ex1,TPM, DVI,HDMI
Цена со попуст: 10.511 ден
Редовна цена: 11.064 ден

Купи онлајн >>
MSI All in One компјутери на попуст
MSI PRO 16T 7M-002XEU
Black, 15,6"Single touch, Intel 3865U 1.8Ghz, RAM 4GB, HDD 500GB
Цена со попуст: 25.090
Редовна цена: 26.410
Купи онлајн >>
MSI PRO 20T 6M-030XEU
Black, 20"multi touch, Pentium 4400, RAM 4GB DDR4, HDD 1TB
Цена со попуст: 32.888
Редовна цена: 34.619
Купи онлајн >>
MSI Pro 24T 7M-043XEU
Black, 23,6" FullHD+ multi touch, i3-7100, 4GB DDR4, HDD 1TB
Цена со попуст: 38.652
Редовна цена: 40.686
Купи онлајн >>

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00