Даска за онлајн сурфање Fujitsu Esprimo за само 4.200ден.

Не ги гледате сликите?
Даска за онлајн сурфање
Fujitsu Esprimo
за само 4.200ден.

За Вас одбравме одлична конфигурација за дома и во канцеларија по најповолна цена!

Компјутерот е опремен со процесор Intel ® Core™2 Duo, 2GB Ram (можност за доградба 3хDIMM slot), 250GB HDD (со можност за доплата за надоградба на SSD диск, со врадување на SSD перформансите се зголемуваат до 10 пати), графичка Intel® HD.

Како и секогаш - при купување на пакет компјутер плус монитор Ви подаруваме нови тастатура и маус.

Побрзајте, количините се ограничени!
Јавете се или нарачајте онлајн. Вршиме испорака низ цела Македонија, доставата е бесплатна!
Комплетна понуда онлајн

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00