Пакет акција! Лиценциран HP компјутер + 27" HP Монитор

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!

Пакет акција

Лиценциран HP компјутер + 27" HP Монитор


Kомпјутер HP Compaq Elite 8300 SFF
- моќен Intel® Core™ i7-3770 Processor
- Лиценциран Windows 10 PRO и основни програми
- 4GB RAM, 250 GB HDD (Можност за доградба 1500 ден. +4GB RAM, 3000ден. за НОВО SSD)
- Оптички уред - DVD RW
- Куќиште - SFF - Small Form Factor (мал, компактен, тивок со ниска потрошувачка на струја)

Mонитор HP EliteDisplay E271i
- 27" LED Backlit IPS

- Proffesional series refurbished
- 1920x1080 Full HD


>>>Цена на ПАКЕТ: 33.500 денари


Гратис нови тастатура и глушец
12 месеци гаранција

А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење.

Побрзајте, количините се ограничени!
Јавете се или нарачајте онлајн. Вршиме испорака низ цела Македонија, доставата е бесплатна!

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00