Пакет акција! Лиценциран DELL компјутер + 24" DELL Монитор

Не ги гледате сликите?

Пакет акција

Лиценциран DELL компјутер + 24" DELL Монитор


Kомпјутер Dell Optiplex 990 SFF
- моќен Intel® Core™ i5-2400 Processor
- Лиценциран Windows 10 Home
- 4GB RAM, 320 GB HDD (Можност за доградба 1500 ден. +4GB RAM, 3000ден. за НОВО SSD)
- Оптички уред - DVD RW
- Куќиште - SFF - Small Form Factor (мал, компактен, тивок со ниска потрошувачка на струја)
>>>Цена со попуст: 14.900 ден.

Mонитор Dell Professional P2412H A Class
- 24"

- 1920x1080 Full HD 16:9
- Black TCO 5.0 USB Hub, VGA, DVI
>>>Цена со попуст: 8.900 ден


Гратис нови тастатура и глушец
12 месеци гаранција

А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење.

Побрзајте, количините се ограничени!
Јавете се или нарачајте онлајн. Вршиме испорака низ цела Македонија, доставата е бесплатна!

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00