ДДСтор - Секогаш најдобри цени на SSD дискови

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!

Секогаш најдобри цени на SSD дискови

Од врвни производите - SiliconPower, Samsung, A-Data, Kingston

Повеќе од 15 модели на промоција SATA и M.2
Цените на SSD дисковите континуирано растат, искористете ја оваа промоција,
забрзајте го вашиот компјутер/лаптоп до 10 пати!

Акцијата трае до трошење на залихите!
Јавете се или нарачајте онлајн.
Вршиме БЕСПЛАТНА испорака низ цела Македонија.

Samsung Internal SSD 250GB, 2.5", SATA 6GB/s, 850EVO
Цена со попуст: 6.978ден.
Редовна цена: 7.268ден.
Купи онлајн
Kingston SSD 120GB A400, 2.5", SATAIII
Цена со попуст: 3.555ден.
Редовна цена: 3.880ден.
Купи онлајн
A-Data SSD SP930, 480GB, XPG, 2.5", SATAIII
Цена со попуст: 12.299ден.
Редовна цена: 12.811ден.
Купи онлајн
A-Data SSD SU650, 120GB, 2.5", 3D NAND
Цена со попуст: 3.721ден.
Редовна цена: 3.917ден.
Купи онлајн
Silicon Power SSD A55 128GB 2.5", SATAIII, TLC, STD
Цена со попуст: 3.665ден.
Редовна цена: 3.858ден.
Купи онлајн
Silicon Power M.2 2280 M55 120GB
Цена со попуст: 3.665ден.
Редовна цена: 3.858ден.
Купи онлајн
КОМПЛЕТНА ПОНУДА ОНЛАЈН
 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00