DELL Акција на нови модели лаптопи и декстопи!

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!
Акција
на DELL десктопи
и лаптопи

Нови модели DELL десктопи и лаптопи на попуст до крај на месец февруари или до трошење на залихите.
Моделите се опремени со 7ма и 8ма генерација
Core™ i3/i5/i7 процесори.
Побрзајте, количините се ограничени!

Акцијата трае до трошење на залихите!
Јавете се или нарачајте онлајн.
Вршиме БЕСПЛАТНА испорака низ цела Македонија.

Dell Optiplex 3050 MT
Intel®Core™ i3-7100
4GB RAM
500 GB HDD
DVD+/-RW
Intel HD Graphics
Kb + Mouse
Ubuntu

Цена со попуст: 27.802ден.
Редовна цена: 28.961ден.
Купи онлајн
DELL Inspiron 7577
Intel® Core™ i5-7300HQ
15.6" FHD
8GB DDR4 RAM
1TB HDD
GeForce GTX 1050
Win 10 Home 64

Цена со попуст: 58.469ден.
Редовна цена: 60.906ден.
Купи онлајн
DELL Inspiron 7567
Intel®Core™ i7-7700HQ
15.6" UHD
8GB RAM
1TBHDD+128GB SSD
GeForce 1050Ti 4GB
Ubuntu

Цена со попуст: 72.689ден.
Редовна цена: 75.717ден.
Купи онлајн
Dell Optiplex 3050 MT
Intel® Core™ i5-7500
4GB RAM
1TB HDD
DVD+/-RW
Intel® HD Graphics
Kb + Mouse
Ubuntu

Цена со попуст: 33.214ден.
Редовна цена: 34.598ден.
Купи онлајн
DELL Latitude 5480
Intel® Core™ i7-7600U
14" FHD
8GB RAM
256GB SSD
Intel® HD Graphics
Ubuntu

Цена со попуст: 68.975ден.
Редовна цена: 71.849ден.
Купи онлајн
DELL Inspiron 5758
Intel®Core™ i3-5005U
17.3" HD
4GB RAM
1TB HDD
GeForce 920M 2GB
Ubuntu

Цена со попуст: 29.972ден.
Редовна цена: 31.221ден.
Купи онлајн
Dell Optiplex 3050 MT
Intel® Core™ i5-7500
4GB RAM
1TB HDD
DVD+/-RW
Intel® HD Graphics
Kb + Mouse
Win 10 Pro 64

Цена со попуст: 40.855ден.
Редовна цена:
42.557ден.
Купи онлајн
DELL Latitude 5480
Intel® Core™ i5-7200U
14" FHD
8GB RAM
256GB SSD
Intel® HD Graphics
Ubuntu

Цена со попуст: 53.164ден.
Редовна цена: 55.379ден.
Купи онлајн
DELL Latitude 5580
Intel®Core™ i5-7200U
15.6" FHD
8GB RAM
256GB SSD
Intel
® HD Graphics
Ubuntu

Цена со попуст: 54.013ден.
Редовна цена: 56.263ден.
Купи онлајн
КОМПЛЕТНА ПОНУДА ОНЛАЈН
 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00