Нови количини користени монитори од 2700 денари

Не ги гледате сликите?
Види ја пораката во пребарувач
 
HP Compaq LA1951g 19"
1280x1024 SXGA 5:4 Silver/Black/VGA, DVI, USB Hub/ A Class
Цена со попуст: 2.700 ден.
Редовна цена: 2.900 ден.
Купи онлајн
DELL P2012H 20"
Professional series 1600x900 WSXGA 16:9 Black TCO 5.0 USB Hub, VGA DVI
Цена со попуст: 3.750 ден.
Редовна цена: 4.400 ден.
Купи онлајн
 
Нови количини
користени монитори
од 2700 денари
А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење.
Компјутерите се увезени од ЕУ и се High-End модели од најпознатите светски брендови HP, Dell, LG и се предходно малку користени во одлични услови, најчeсто во банки и во јавни институции.

Јавете се или нарачајте онлајн.
Вршиме испорака низ цела Македонија!
Комплетна онлајн понуда
HP Compaq LA2205wg 22"
1680x1050 WSXGA+16:10 Silver/Black /USB Hub /VGA, DVI, DisplayPort /A Class
Цена: 4.400 ден.
Купи онлајн
LG Flatron IPS231P IPS 23" Black
1920x1080 Full HD 16:9 VGA DVI Stereo Speakers
Цена: 7.022 ден.
Купи онлајн
HP Professional LA 2306x 23" LED Monitor
Цена со попуст: 6.500 ден.
Редовна цена: 7.500 ден.
Купи онлајн
DELL P2213t 22"
1680x1050 WSXGA+16:10 Silver/Black /VGA, DVI, DP/USB Hub /A Class Professional series
Цена: 4.900 ден
Купи онлајн
DELL UltraSharp U2312HM 23"
Pro series 1920x1200 WUXGA
Цена со попуст: 7.500 ден.
Редовна цена: 7.900 ден.
Купи онлајн
DELL UltraSharp U2412M 24"
Professional series 1920x1200 WUXGA 16:10 Silver/Black TCO
Цена: 10.900 ден.
Купи онлајн
 
Facebook
Twitter
Website
LinkedIn
YouTube
Google Plus
Instagram
 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00