Пакет промоции - Бренд компјутер + Монитор од 9600 денари!

Не ги гледате сликите?
Види ја пораката во пребарувач

Пакет промоција!

Бренд компјутери со лиценциран
Windows 10 + Монитор од 9600 денари

Гратис тастатура, маус и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА!
Промотивно 1 година гаранција 7 дена гаранција за враќање пари (можност за доплата за гаранција до 3 години)

Побрзајте, количините се ограничени!

Јавете се или нарачајте онлајн
Вршиме достава низ цела Македонија!

Fujitsu Esprimo C5731 SFF + HP Compaq LA1951g 19"
Intel® Core™2 Duo E8400/2GB DDR3 /250GB /Win10 + KB&Mouse
Цена со попуст: 9.600 ден.
Редовна цена: 11.500 ден.
Купи онлајн
HP Compaq Elite 8300 SFF + HP EliteDisplay E271i 27"
Core i5 2400/4GB DDR3/320GB HDD/DVD-RW/Win 10 Keyboard and Mouse
Цена: 33.500 ден.
Купи онлајн
 
Dell OptiPlex 3010 + Dell P2012H 20"
Intel Core i3-3220/4GB RAM /320 GB HDD /DVD-RW /Win10 Keyboard and Mouse
Цена со попуст: 15.100 ден.
Редовна цена: 16.500 ден.
Купи онлајн
Dell OptiPlex 990 SFF + Dell Pro P2412H 24"
Core i5-2400/4GB DDR3/320GB HDD/DVD-RW/Win 10 Keyboard and Mouse
Цена со попуст: 25.500ден.
Редовна цена: 26.500 ден.
Купи онлајн
Комплетна понуда онлајн

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00