Нови количини користени лаптопи со лиценциран Windows од 7900 ден

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!

Нови количини користени лаптопи со лиценциран Windows од 7900 денари

Модели со Core i3/i5/i7, SSD, Nvidia/Intel HD графички карти.
Промотивно 12 месеци гаранција, 7 дена гаранција за враќање пари.

А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење.

Јавете се или нарачајте онлајн. Вршиме испорака низ цела Македонија. Доставата е БЕСПЛАТНА!

Можност за надограба на РАМ меморија и на Хард диск
Дополнителни попусти на поголеми порачки.

Fujitsu Esprimo M9410 14"/Celeron® M575/2GB RAM/160GB HDD/Win7Home
Цена со попуст: 7.900ден.
Купи онлајн

Lenovo ThinkPad X220 12.5"/Core i5 2450M/4GB RAM/320GB HDD/Win10
Цена:
16.900ден.
Купи онлајн

Lenovo ThinkPad T430 14"/Core i5 3320M/4GB RAM/320GB HDD/Win10Pro
Цена:
18.500ден.
Купи онлајн
Fujitsu LifeBook S752 14"/Core i3-3120M/4GB RAM/320GB HDD/Win10Home
Цена:
13.500ден.
Купи онлајн

DELL Latitude E6330 13.3"/ Core i5-3320M/4GB RAM/320GB HDD/Win10Home
Цена:
17.900ден.
Купи онлајн

HP EliteBook 840 G1 14"/ Core i5-4300U/4GB RAM/320GB HDD/Win10Pro
Цена:
19.900ден.
Купи онлајн

Fujitsu LifeBook S751 14"/Core i5-2520M/4GB RAM/250GB HDD/Win10Home
Цена:
14.900ден
Купи онлајн

HP EliteBook Folio 9470M 14"/Core™ i5-3470U/4GB RAM/320GB HDD/Win10Home

Цена: 18.400ден.
Купи онлајн

HP EliteBook Folio 9470M 14"/Core™ i7-3687U/8GB RAM/500GB HDD/Win10Pro
Цена: 26.700ден.
Купи онлајн

Fujitsu Celsius H710 15.6"/Core™ i7-2720QM/8GB RAM/128GB SSD/nVidia Quadro/Win10Home

Цена со попуст: 31.900ден.
Купи онлајн
КОМПЛЕТНА ПОНУДА ОНЛАЈН

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00