Нови количини лаптопи професионални бизнис серии - Dell Latitude, Lenovo ThinkPad, HP Elitebook

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!

Нови количини користени лаптопи ПРОФЕСИОНАЛНИ БИЗНИС СЕРИИ

                           Dell Latitude, Lenovo ThinkPad, HP Elitebook

Модели со Core i5/i7, Intel HD, Windows 10.
Промотивно 12 месеци гаранција, 7 дена гаранција за враќање пари.

А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење.

Јавете се или нарачајте онлајн. Вршиме испорака низ цела Македонија. Доставата е БЕСПЛАТНА!

Можност за надограба на РАМ меморија и на Хард диск
Дополнителни попусти на поголеми порачки.


Lenovo ThinkPad X220 12.5"/Core i5 2450M/4GB RAM/320GB HDD/Win10
Цена:
16.900ден.
Купи онлајн

Lenovo ThinkPad T430 14"/Core i5 3320M/4GB RAM/320GB HDD/Win10Pro
Цена:
18.500ден.
Купи онлајн

DELL Latitude E6330 13.3"/ Core i5-3320M/4GB RAM/320GB HDD/Win10Home
Цена:
17.900ден.
Купи онлајн

HP EliteBook 840 G1 14"/ Core i5-4300U/4GB RAM/320GB HDD/Win10Pro
Цена:
19.900ден.
Купи онлајн

HP EliteBook Folio 9470M 14"/Core™ i5-3470U/4GB RAM/320GB HDD/Win10Home

Цена: 18.400ден.
Купи онлајн

HP EliteBook Folio 9470M 14"/Core™ i7-3687U/8GB RAM/500GB HDD/Win10Pro
Цена:26.700ден.

Купи онлајн
КОМПЛЕТНА ПОНУДА ОНЛАЈН

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00