Ултра тенки HP EliteBook бизнис модели

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!
Ултра тенки HP EliteBook
бизнис модели

* тенок и лесен - 1.9 cm, 1.6 kg
* долготрајни батерии
* моќни Core i5 и Core i7 процесори
* лиценциран Windows 10

Промотивно 12 месеци гаранција, 7 дена гаранција за враќање пари.

А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење.

Јавете се или нарачајте онлајн. Вршиме испорака низ цела Македонија. Доставата е БЕСПЛАТНА!

Можност за надограба на РАМ меморија и на Хард диск.
Дополнителни попусти на поголеми порачки.


HP EliteBook Folio 9470M 14"/Core™ i5-3470U/4GB RAM/320GB HDD/Win10Home

Цена: 18.400ден.
Купи онлајн

HP EliteBook 840 G1 14"/ Core i5-4300U/4GB RAM/320GB HDD/Win10Pro

 
Цена: 19.900ден.
Купи онлајн

HP EliteBook Folio 9470M 14"/Core™ i7-3687U/8GB RAM/500GB HDD/Win10Pro

Цена: 26.700ден.
Купи онлајн
 
КОМПЛЕТНА ПОНУДА ОНЛАЈН

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00