НОВ ПРОИЗВОД во ДДКОМ - nJoy Aerial лесен и тенок лаптоп

Не ги гледате сликите?

НОВО во DDStore
Инспирацијата е тука. Ве очекуваме да ја пронајдете!

nJoy Aerial 13.3"


Лесен и тенок лаптоп
nJoy Aerial
со лиценциран Window 10
✓Одлични основи
✓Беспрекорна безжична конекција
✓Тенка конструкција на рамка (metal case)
✓Долг рок на траење на батеријата

Ограничени количини!
Јавете се или нарачајте онлајн. Вршиме испорака низ цела Македонија. Доставата е БЕСПЛАТНА!

ЦЕНА СО ПОПУСТ: 13.900 ДЕНАРИ
Искористете го попустот и нарачајте онлајн

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00