♛Lenovo ThinkPad E480♛ НА ПОПУСТ

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!
Попуст во DDStore

Lenovo ThinkPad E480

- Тенок и лек дизајн
- Над 13h батерија
- Останете моќни со Intel® 8-ма генерација процесор

8GB RAM/ 14" FHD LED AG + Camera/ Wi-Fi / Bluetooth 4.1/ FPR / HDMI/ 45Wh Battery + Rapid Chargе
*36m. warranty
*1,75 kg

Јавете се или нарачајте онлајн. Вршиме испорака низ цела Македонија. Доставата е Бесплатна!

20KN002URI
I5-8250U (6M, 3.40GHz) /1TB + 256GB SSD
AMD Radeon™ RX550 2G / Win 10 Pro
Цена со попуст: 59.616ден.
Редовна цена: 62.100ден.
Купи онлајн
20KN0061RI
I5-8250U (6M, 3.40GHz) / 256GB SSD/ Integrated VGA/ 14" FHD LED AG + Camera/Wi-Fi

Цена со попуст: 44.198ден.
Редовна цена: 46.039ден.
Купи онлајн
20KN0063RI
i7-8550U (8M, 4.00GHz) / 512GB SSD
AMD Radeon™ RX550 2G / Win 10 Pro
Цена со попуст: 69.552ден.
Редовна цена: 72.450ден.
Купи онлајн
20KN004TRI
I7-8550U (8M, 4.00GHz) / 256GB SSD
AMD Radeon™ RX550 2G
Цена со попуст: 54.819 ден.
Редовна цена: 57.103 ден.
Купи онлајн
КОМПЛЕТНА ПОНУДА ОНЛАЈН

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00