Распродажба на Ultra Small HP Compaq Elite 8300

Не ги гледате сликите?
Види ја пораката во пребарувач

Распродажба на
Ultra Small HP Compaq Elite 8300

Микро куќиште-
Лиценциран Windows 10-
8GB DDR3-
Core i5 3та генерација-

Освен фабричката OEM лиценца, компјутерите содржат дополнителна Windows 10 MAR лиценца (Microsoft Authorized Refurbisher). Лиценцата е 100% валидна, пријавена во Microsoft и назначена во фактурата. Windows оперативниот систем е инсталиран на компјутерот заедно со основни бесплатни програми (антивирус, PDF, OpenOffice)

Гратис:
- При купување на пакет Компјутер + Монитор = Подарок нови тастатура и маус
Можност за надограба на RAM меморија и на HDD
Дополнителни попусти на поголеми порачки.

Побрзајте, количините се ограничени!

Јавете се или нарачајте онлајн.
Вршиме БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија!

HP Compaq Elite 8300 USDT
Intel Core i5-3470/8GB RAM /320 GB HDD /Win10 HOME
Цена со попуст: 14.900ден.
Редовна цена: 16.917 ден.
Купи онлајн
HP Compaq Elite 8300 USDT
Intel Core i5-3470/8GB RAM /320 GB HDD /Win10 PRO
Цена со попуст: 16.900ден.
Редовна цена: 18.500 ден.
Купи онлајн
Комплетна понуда онлајн

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00