HP Compaq Elite Micro PC со i5 процесор и лиценциран Windows 10 од 12900 денари

Попуст во DDStore

♛HP Compaq Elite USDT

HP Refurbished - Компјутерите се опремени со Intel® Core™ i5 процесор, Intel® HD графичка и Windows 10 лиценциран оперативен систем.

Јавете се или нарачајте онлајн. Вршиме испорака низ цела Македонија. Доставата е Бесплатна!

HP Compaq Elite USDT 8300
I5-3470/ 8GB/320GB/Intel HD/ Win 10 Home
Цена со попуст: 14.900ден.
Купи онлајн
HP Compaq Elite USDT 8200
I5-2400S/4GB/320GB/Intel HD/Win 10 Home


Цена : 12.900ден.
Купи онлајн

HP Compaq Elite USDT 8300
I5-3470/ 8GB/320GB/Intel HD/ Win 10Pro

Цена со попуст: 16.900ден.
Купи онлајн
КОМПЛЕТНА ПОНУДА ОНЛАЈН

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00