Пакет Акција на компјутер + монитор со Лиценциран Windows 10, подарок и бесплатна достава за САМО 9.600ден.

Не ги гледате сликите?

Пакет акција

Компјутер + Монитор

& Лиценциран WINDOWS 10 со ПОДАРОК и бесплатна достава ЗА САМО 9.600 ДЕНАРИ


Fujitsu Esprimo C5731 SFF
- Intel® Core™ 2 Duo E8400
- Лиценциран Windows 10 Home
- 2GB RAM, 250 GB HDD
- Оптички уред - DVD RW
- Куќиште - SFF - Small Form Factor (мал, компактен, тивок со ниска потрошувачка на струја)

HP Compaq LA1951g 19"
- 19"

- 1280x1024 SXGA 5:4
- Silver/Black VGA, DVI, USB Hub
- Class A


ПОДАРОК нови тастатура и глушец
- 12 месеци гаранција

Можност за надоградба на RAM и HDD. Дополнителни попусти на поголеми порачки.

Количините се ограничени!
Јавете се или нарачајте онлајн. Вршиме испорака низ цела Македонија, доставата е бесплатна!
НАРАЧАЈТЕ ОНЛАЈН СО БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00