MSI матични плочи на АКЦИЈА! Најдобро од најдоброто за сите гејмери од ДДСТОР

Не ги гледате сликите?

Матични плочи со моќни перформанси и футуристички дизајн за неверојатно доживување по СУПЕР ЦЕНИ!

Јавете се или нарачајте онлајн.
Вршиме испорака низ цела Македонија!

Комплетна онлајн понуда

MSI Z170A Gaming M5

*Цена со попуст: 10.621 ден.
*Редовна цена: 11.064 ден.

Купи онлајн »

MSI H270 Tomahawk Arctic

*Цена со попуст: 7.814 ден.
*Редовна цена: 8.139 ден.

Купи онлајн »

MSI H110M Pro-VD

*Цена со попуст: 2.694 ден.
*Редовна цена: 2.836 ден.

Купи онлајн »

MSI B350M Pro-VDH

*Цена со попуст: 4.537 ден.
*Редовна цена: 4.776 ден.

Купи онлајн »

MSI Z270-A PRO

*Цена со попуст: 6.309 ден.
*Редовна цена: 6.641 ден.

Купи онлајн »

MSI H270 PC Mate

*Цена со попуст: 5.813 ден.
*Редовна цена: 6.119 ден.

Купи онлајн »


Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00