Проектори BenQ и Optoma на ПОПУСТ - Биди дел од играта

 

Не ги гледате сликите?

Биди дел од играта со

BenQ и OPTOMA
проектори на попуст во
DDStore


Колку поголем е екранот,
толку поспектакуларен станува фудбалот.

 
Јавете се или нарачајте онл@јн. Вршиме испорака низ цела Македонија. Доставата е БЕСПЛАТНА!
BenQ TH683 3200 Ansi 10000:1 Full HD
Цена со ПОПУСТ: 
40.890ден.
Нарачајте онлајн
BenQ MW612 4000 Ansi 20000:1 WXGA
Цена со ПОПУСТ: 
33.259ден.
Нарачајте онлајн
BenQ МH741 4000 Ansi 10000:1 Full HD White
Цена со ПОПУСТ: 
51.921ден.
Нарачајте онлајн
Optoma S331 3200 Ansi 22000:1 Full 3D
Цена со ПОПУСТ: 
22.500ден.
Нарачајте онлајн
BenQ MS506 3200 Ansi 13000:1
Цена со ПОПУСТ: 
18.530ден.
Нарачајте онлајн
Optoma S321 3200 Ansi 22000:1 Full 3D
Цена со ПОПУСТ: 
20.500ден.
Нарачајте онлајн
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00