Летен ПОПУСТ на користени и нови лаптопи во DDStore

 

Не ги гледате сликите?

Летен попуст на

лаптопи во DDStore

Половен или нов, одберете го својот лиценциран лаптоп според своите потреби со попуст и бесплатна достава

Јавете се или нарачајте
онлајн.
Вршиме испорака низ цела Македонија!

 
Користени лаптопи со лиценциран Windows на ПОПУСТ:
Нови лаптопи на ПОПУСТ:
 
 
Комплетна онлајн понуда


Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00