Ултра Тенок HP EliteBook Бизнис Модел со лиценциран Windows 10 на попуст

 

Не ги гледате сликите?

refurbished

24.700 денари

продукт на денот

Ултра тенок HP EliteBook Folio 9470m А Class бизнис модел

* тенок и лесен - 1.9 cm, 1.6 kg
* долготрајна батерија
* моќен Core i7 процесор
* лиценциран Windows 10

Промотивно 12 месеци гаранција, 7 дена гаранција за враќање пари.

А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење.

Јавете се или нарачајте онлајн. Вршиме испорака низ цела Македонија. Доставата е БЕСПЛАТНА!

Можност за надограба на РАМ меморија и на Хард диск.
Дополнителни попусти на поголеми порачки.

Нарачајте онлајн


Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00