Акција на DELL десктопи и лаптопи

 

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!
Акција
на DELL десктопи
и лаптопи

DELL десктопи  и лаптопи, користени или нови, монитори и жичани глувци на акција до трошење на залихите.

Побрзајте, количините се ограничени!

Јавете се или нарачајте онлајн.
Вршиме БЕСПЛАТНА испорака низ цела Македонија.

Купи онлајн
Купи онлајн
Купи онлајн
Купи онлајн
Купи онлајн
Купи онлајн
Купи онлајн
Купи онлајн
Купи онлајн
Купи онлајн
Купи онлајн
Купи онлајн
Купи онлајн
Купи онлајн
Купи онлајн
КОМПЛЕТНА ПОНУДА ОНЛАЈН
 

Наша цел е да ги набавиме за Вас и најтешко достапните продукти на пазарот.

Пазарувајте онлајн со бесплатна достава!

Следете не на социјалните мрежи или зачленете се во нашата мејлинг листа на ddstore.mk за да бидете во тек со нашите промоции!Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00