Ново и на ПОПУСТ во DDStore - Mitsubishi Electric

 

Не ги гледате сликите?
НОВО и на ПОПУСТ во DDStore

♛ Mitsubishi Electric Air Conditioners 

Убавина во живеењето со совршените технолошки клима уреди од Mitsubishi Electric
Клима на 21 век, класа A+++, Deluxe дизајн и наjвисок стандард според ERP нормите. 
Развиени да го комплетираaт модерниот ентериер на просторијата, LN серијата е достапна во четри бои посебно избрани да се вклопат во секој простор

Јавете се или нарачајте онлајн. Вршиме испорака низ цела Македонија. Доставата е Бесплатна!

Mitsubishi MSZ-FH
Mitsubishi MSZ-HJ
Mitsubishi MSZ-LN
КОМПЛЕТНА ПОНУДА ОНЛАЈН


Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00