Нови Количини A Class Refurbished Бренд Компјутери Од 4200

Не ги гледате сликите?

Нови количини A Class Refurbished 
БРЕНД КОМПЈУТЕРИ ОД 4200 ДЕНАРИ

                    Fujitsu Esprimo,  Dell OptiPlex,  Lenovo ThinkCentre,  HP Compaq Elite, HP Elite
 

Модели со Core i3/i5/i7, Core™Duo, Intel HD, GeForce, со лиценциран Windows 10 Pro/Home или без. Нови модели опремени со SSD, како и All in One!

Можност за надограба на RAM и на HDD
Дополнителни попусти на поголеми порачки.


А класа - refurbished. Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите

Јавете се или нарачајте онл@јн.
Вршиме испорака низ цела Македонија.
Доставата е БЕСПЛАТНА!

Fujitsu Esprimo C5731 SFF Intel Core™2Duo E8400/ 2GB RAM/
250GB HDD

------------------------
Цена со ПОПУСТ- 4.200ден.
Купи онлајн
Fujitsu Esprimo C5731 SFF 
Intel Core™2Duo E8400/ 2GB RAM/ 250GB HDD/ Win10HOME
------------------------
Цена со ПОПУСТ - 
6.900ден.
Купи онлајн
Lenovo ThinkCentre M58p SFF Core™2Duo E8400/ 4GB RAM/ 160GB HDD
-------------------------
Цена со ПОПУСТ - 5.000ден.
Купи онлајн
Lenovo ThinkCentre M58p SFF Core™2Duo E8400/ 4GB RAM/120GB HDD/Win10Pro
------------------------
Цена  со ПОПУСТ - 10.900ден.
Купи онлајн
Fujitsu Esprimo Q900 Micro media centre/Core™ i3-350M/4GB RAM/320GB HDD
-------------------------
Цена - 7.500ден.

 
Купи онлајн
Dell OptiPlex 990 Mini Tower Gamer Core™ i5-2400/ 8GB RAM/320GB HDD/GTX 1030
-------------------------

Цена  со ПОПУСТ - 19.900ден.
Купи онлајн
КОМПЛЕТНА ПОНУДА ОНЛАЈН

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00