Ново во ДДСтор ♛All In One A Class Refurbished Компјутери ♛

 

Не ги гледате сликите?

Ново во DDStore
A Class Refurbished All in One компјутери 

 

Разубавете ја вашата канцеларија со пакет или All in One A Class Refurbished компјутери со моќни Core i3/i5/i7 4th генерација со екран на допир, увезени од Европа
Пакетите се со гратис нови тастатура и маус, лиценциран Windows 10 и бесплатна достава!


Можност за надограба на RAM и на HDD
Дополнителни попусти на поголеми порачки.


А класа - refurbished. Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите

Јавете се или нарачајте онл@јн.
Вршиме испорака низ цела Македонија.
Доставата е БЕСПЛАТНА!

All in One Dell Optiplex 9020 23" Core i5-4570S/ 8GB RAM/120GB SSD/Intel HD/DVD-RW/Win10Pro
------------------------
Цена - 28.900ден.
Купи онлајн
All In One Lenovo ThinkCentre M71Z 20" Core™i3-2100/ 4GB RAM/ 500GB HDD/Intel HD/DWD/ Win10Home
------------------------
Цена - 15.900ден.

 
Купи онлајн
Пакет Dell Optiplex 3010 & Dell P2012H 20" Core™i3-3220/ 4GB RAM/250GB HDD/DWD-RW/IntelHD/
Win10Home
------------------------

Цена  со ПОПУСТ - 15.100ден.
Купи онлајн
All In One Lenovo ThinkCentre M93z  23" Core™i5-4570S/ 4GB RAM/ 500GB HDD/Intel HD/DWD-RW/Win10Pro
-------------------------
Цена - 27.500ден.
Купи онлајн
Пакет HP 8200 Elite USDT & LG Flatron IPS 23" Core™i7-2600/ 4GB RAM/250GB HDD/IntelHD/
Win10Home
------------------------
Цена  со ПОПУСТ - 19.500ден.
Купи онлајн
Пакет Fujitsu Esprimo C5731 & HP LAq1951g 19" Core™DuoE8400/2GB RAM/250GB HDD/DWD-RW/IntelHD/
Win10Home
------------------------

Цена  со ПОПУСТ - 9.600ден.
Купи онлајн
All In One HP 8200 Elite 23" Core™ i5-2400S/8GB RAM/500GB HDD/Intel HD/DWD-RW/Win10Home
-------------------------
Цена - 19.900ден.
Купи онлајн
Пакет HP Compaq Elite 8200 USDT & HP  LA2205WG 22" Core™ i5-2400S/ 4GB RAM/250GB HDD/IntelHD/
Win10Home
-------------------------

Цена  со ПОПУСТ - 16.500ден.
Купи онлајн
КОМПЛЕТНА ПОНУДА ОНЛАЈНВизија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00