Бренд компјутери со Windows 10 Pro и SSD од 10.900 денари

 

Не ги гледате сликите?


A Class Refurbished БРЕНД компјутери со Windows 10 Pro и SSD од 10.900

 

А класа - refurbished. Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите

Можност за надограба на RAM и на HDD
Дополнителни попусти на поголеми порачки.


Јавете се или нарачајте онл@јн.
Вршиме испорака низ цела Македонија.
Доставата е БЕСПЛАТНА!

Lenovo ThinkCentre M58p SFF Core2 DUO E8400/ 4GB RAM/120GB SSD/Intel HD/DVD-RW/Win10Pro
------------------------
Цена со ПОПУСТ- 10.900ден.
Купи онлајн
Dell Optiplex 790 Core™i5-2400/16GB RAM/180GB SSD + 250GB HDD/GT 1030/Win10Pro
 
------------------------
Цена  со ПОПУСТ - 29.500ден.
Купи онлајн
Dell OptiPlex 7010 SFF  
Core™i3-3220/ 8GB RAM/ 120GB SSD NEW + 250GB HDD/Intel HD/Win10Pro
-------------------------
Цена со ПОПУСТ- 16.500ден.
Купи онлајн
Dell Optiplex 790 SFF Core™i5-2400/8GB RAM/180GB SSD+250GB HDD/DWD/IntelHD/Win10Pro
------------------------
Цена  со ПОПУСТ - 21.500ден.
Купи онлајн
Dell OptiPlex 9020 AIO 23" Core™ i5-4570s/8GB RAM/120GB SSD/Intel HD/DWD-RW/Win10Pro

-------------------------
Цена -
28.900ден.
Купи онлајн
КОМПЛЕТНА ПОНУДА ОНЛАЈНВизија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00