Добредојдовте во интернет продавницата на најголемиот доставувач на IT опрема во Македонија

 

Не ги гледате сликите?
Добредојдовте во интернет продавницата на најголемиот доставувач на IT опрема во Македонија

Во моментов во нашата интернет продавница има 18,505 производи, од кои над 270 производи се на акција

Најголем и најповолен избор на половни монитори, бренд компјутери и лаптопи со лиценциран оперативен систем. Голем избор и на ДД конфигурации, специално склопени за Вас од наши професионалисти! 

Повелете во нашата интернет продавница - ddstore.mk , пазарувајте лесно. Задоволството да Ви помогнеме да го најдете тоа што го барате е наше!

Наша цел е да ги набавиме за Вас и најтешко достапните продукти на пазарот.
Пазарувајте онлајн со бесплатна достава!

Следете не на социјалните мрежи или зачленете се во нашата мејлинг листа на ddstore.mk за да бидете во тек со нашите промоции!

 
Lenovo ThinkCentre M58p SFF Core2 DUO E8400/ 4GB RAM/120GB SSD/Intel HD/DVD-RW/Win10Pro
------------------------
Цена со ПОПУСТ- 10.900ден.
Купи онлајн
Dell ProP2412H 24" A Class Refurbished
 1920x1080 Full HD 16:9 TCO 5.0 USB Hub, VGA, DVI
------------------------
Цена  со ПОПУСТ - 8.900ден.
Купи онлајн
Fujitsu LifeBook S752  14" A Class Refurbished
Core™i3-3120M
4GB RAM/320GB HDD/ Integrated VGA

-------------------------
Цена со ПОПУСТ- 9.900ден.
Купи онлајн
HP Workstation Z420 Xeon® E5-1603/8GB RAM/500GB HDD/Nvidia® Quadro
------------------------
Цена  со ПОПУСТ - 35.600ден.
Купи онлајн
Dell OptiPlex 9020 AIO 23" Core™ i5-4570s/8GB RAM/120GB SSD/Intel HD/DWD-RW/Win10Pro

-------------------------
Цена -
28.900ден.
Купи онлајн
СИТЕ ПРОДУКТИ НА АКЦИЈА




Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00