Gamer A class Refurbished компјутери со нови графички карти во Tower куќишта од 19.900 денари

 

Не ги гледате сликите?
Добредојдовте во интернет продавницата на најголемиот доставувач на IT опрема во Македонија

Во моментов во нашата интернет продавница има 18,505 производи, од кои над 270 производи се на акција

Најголем и најповолен избор на половни монитори, бренд компјутери и лаптопи со лиценциран оперативен систем. Голем избор и на ДД конфигурации, специално склопени за Вас од наши професионалисти! 

Повелете во нашата интернет продавница - ddstore.mk , пазарувајте лесно. Задоволството да Ви помогнеме да го најдете тоа што го барате е наше!

Наша цел е да ги набавиме за Вас и најтешко достапните продукти на пазарот.
Пазарувајте онлајн со бесплатна достава!

Следете не на социјалните мрежи или зачленете се во нашата мејлинг листа на ddstore.mk за да бидете во тек со нашите промоции!

 
Dell Optiplex 990 Mini Tower  Corei5-2400/ 8GB RAM/320GB HDD/GTX 1030 NEW/DVD-RW

------------------------
Цена со ПОПУСТ- 19.900ден.
Купи онлајн
NEW PC Gamer Delux  
Core™i5-4590
8GB RAM/120GB SSD/ GTX 1050 NEW/DVD-RW

-------------------------
Цена со ПОПУСТ- 28.500ден.
Купи онлајн

 

 

Dell Optiplex 990 Mini Tower Core™ i5-2400/8GB RAM/250GB HDD/GTX 1050 NEW/DWD-RW/Win10Home
-------------------------
Цена  со ПОПУСТ- 24.500ден.
Купи онлајнВизија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00