♛Нови количини♛ A Class Refurbished бренд компјутери со Windows 10 и моќни i7 процесори од 16.500 денари

 

Не ги гледате сликите?

Нови количини
A Class Refurbished бренд компјутери со Windows 10 и моќни i7 процесори од 16.500 денари

 

А класа - refurbished. Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите

Можност за надограба на RAM и на HDD
Дополнителни попусти на поголеми порачки.


Јавете се или нарачајте онл@јн.
Вршиме испорака низ цела Македонија.
Доставата е БЕСПЛАТНА!

HP 8200 Elite USDT + LG Monitor 23" Corei7-2600/ 4GB RAM/250GB HDD/Intel HD/Win10Home
------------------------
Цена со ПОПУСТ- 22.900ден.
Купи онлајн
HP 8200 Elite USDT Core™i7-2600/4GB RAM/250GB HDD/Intel HD/ DVD/Win10Home
------------------------
Цена  со ПОПУСТ - 16.500ден.
Купи онлајн
HP 8200 Elite Tower Core™i7-2600/ 4GB RAM/ 250GB HDD/ DVD/ Intel HD/Win10Home
-------------------------
Цена со ПОПУСТ- 17.900ден.
Купи онлајн
HP Elite One 800 G1 SFF Core™i7-4770/4GB RAM/256GB SSD/DVD/IntelHD/Win10Home
------------------------
Цена  со ПОПУСТ - 28.500ден.
Купи онлајн
HP 8200 Elite SFF Core™ i7-8200/4GB RAM/250GB HDD/Intel HD/DWD-RW/Win10Home
-------------------------
Цена -
17.500ден.
Купи онлајн
КОМПЛЕТНА ПОНУДА ОНЛАЈН