TESLA телевизори на ПОПУСТ -10% до 15.08

Не ги гледате сликите?

-10% ПОПУСТ
ТЕСЛА телевизори

 

Тесла телевизори со 3 години гаранција со 10% ПОПУСТ до 15.08.2018. Побрзајте, количините се ограничени!!!

Јавете се или нарачајте онл@јн.
Вршиме испорака низ цела Македонија.
Доставата е БЕСПЛАТНА!

 
 
 
 
 
КОМПЛЕТНА ПОНУДА ОНЛАЈН

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00