LG & ACER монитори на ПОПУСТ -10%

 

Не ги гледате сликите?

LG & ACER монитори 
до -10% ПОПУСТ

Одбравме за Вас LG и Acer монитори со -10% попуст, за да уживате во врвниот квалитет кој го нудат LG и Acer. Акцијата трае до трошење на залихите.

Јавете се или нарачајте онл@јн.
Вршиме испорака низ цела Македонија.
Доставата е БЕСПЛАТНА!

КОМПЛЕТНА ПОНУДА ОНЛАЈН

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00