Нови количини A Class Refurbished моќни работни станици и сервери со Xeon процесор и SSD диск!

Не ги гледате сликите?

A Class Refurbished
МОЌНИ РАБОТНИ СТАНИЦИ И СЕРВЕРИ

Нови количини A Class Refurbished моќни HP и DELL работни станици и сервери со Xeon процесор и SSD диск!

А класа - refurbished. Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите

Јавете се или нарачајте онл@јн.
Вршиме испорака низ цела Македонија. Доставата е БЕСПЛАТНА!
HP Z600 Workstation 2xXeon® x5650/ 8GB RAM/500GB HDD/Quadro/
------------------------
Цена -
23.900ден.
Купи онлајн
HP Z620 2xXeon® E5-2620/ 32GB RAM/ 256GB SSD/ Quadro/
------------------------
Цена -
75.000ден.
Купи онлајн
Dell Precision T3610 Xeon®E5-1620/16GB RAM/256GB SSD/Quadro/
------------------------
Цена -
43.700ден.
Купи онлајн
HP Proliant DL360 Server Xeon® E5-2450L/16GB RAM/2 x 600GB HDD/ Quadro/
-------------------------

Цена -
43.700ден.
Купи онлајн
КОМПЛЕТНА ПОНУДА ОНЛАЈН

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00