Нови количини компјутери во микро куќишта

Не ги гледате сликите?

Нови количини
Идеални за медиа центар!

Компјутери во микро куќишта од 7.500ден.


A Class Refurbished компјутери во микро куќиштa
✓Идеални за користење како Android медиа центри
✓Одлично се вклопуваат во вашиот ентериер со својот компактен дизајн
✓Тивки и елегантни, економични и стабилни
✓1 година гаранција

Ограничени количини!
Јавете се или нарачајте онлајн. Вршиме испорака низ цела Македонија. Доставата е БЕСПЛАТНА!
Комплетна понуда онлајн
Fujitsu Esprimo Q900
Процесор - Intel® Core™ i3-350M
РАМ - 4GB SO-Dimm
Хард Диск - 2,5" 320GB HDD
Оптички уред - DVD Writer
Графичка карта - Integrated H
Купи онлајн 7.500ден
HP Compaq Elite 8200 USDT +
HP Compaq LA2205wg 22"

Процесор - Intel® Core™ i5-2400S
РАМ - 4GB SO-Dimm
Хард Диск - 250GB SATA
Графичка карта - Intel HD Graphics
Оперативен систем - Win10Home
Купи онлајн 16.500ден
HP Copmaq Elite 8200 USDT
Процесор - Intel® Core™ i5-2400S
РАМ - 4GB DDR3
Хард Диск - 250GB SATA
Графичка карта - Intel HD Graphics
Оперативен систем - Win10Home
Купи онлајн 11.900ден
HP Copmaq Elite 8300 USDT

Процесор - Intel® Core™ i5-3470
РАМ - 8GB DDR3
Хард Диск - 320GB SATA
Графичка карта - Intel HD Graphics
Оперативен систем - Windows 10 Pro
Купи онлајн 16.900ден
➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите

• Гратис: При купување на компјутер + монитор, Подарок нови тастатура и маус
• Можност за надограба на РАМ меморија и на Хард диск
• Можност доплата за надограба/промена SSD. Со вградување на SSD перформансите се зголемуваат до 10 пати, можност за додавање графичка карта по желба
• Дополнителни попусти на поголеми порачки.

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00