Canon CISS систем принтери НА ПОПУСТ ↙↙↙

Не ги гледате сликите?
Види ја пораката во пребарувач

Canon CISS систем принтери

Испринтирајте ги вашите спомени со Canon CISS принтери, на ПОПУСТ до трошење на залихите!

Инк-џет мулти-функциски принтери со систем на самостојно полнење, високо-ефикасни мастила за високо-квалитетни документи со чист текст и живописни фотографии до големина А4. Печатете фотографии, скенирајте, копирајте, лесно поврзувајте преку USB или Wi-Fi.

Побрзајте, количините се ограничени!

Јавете се или нарачајте онлајн.
Вршиме БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија!

Canon PIXMA G3410 (2315C009AA)
Цена со попуст: 8.106ден.
Редовна цена: 8.811 ден.
Купи онлајн
Canon PIXMA G1410 (2314C009AA)
Цена со попуст: 6.575ден.
Редовна цена: 7.147 ден.
Купи онлајн

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00