Нови Количини A Class Refurbished Монитори

 

Не ги гледате сликите?

Нови количини
A Class Refurbished

Монитори увезени од Европа


A Class Refurbished монитори
 

Нови количини на енергетски ефикасни A Class Refurbished монитори со максимална удобност при гледање и поврзување.
Лесно се приспособуваат за да одговараат речиси на секој простор благодарение на можноста за наведнување, вртење и подесување по височина.


✓1 година гаранција

Ограничени количини!
Јавете се или нарачајте онлајн. Вршиме испорака низ цела Македонија. Доставата е БЕСПЛАТНА!
Комплетна понуда онлајн
DELL P190S  
19" 19" 1280x1024 VGA/DVI, Silver/Black, USB Hub
СУПЕР ЦЕНА - 2.900ден
DELL PRO P2412H
24" А Class 1920x1080 Full HD 16:9 Black TCO 5.0 USB Hub, VGA, DVI
АКЦИСКА ЦЕНА - 8.900ден
Philips 120B7
19" 1280x1024 VGA, DVI Silver/Black, Stereo Speakers + USB Hub
СУПЕР ЦЕНА - 2.900ден
WINCOR NIXDORF BA73R-2
Touchscreen Monitor 15" USB VGA 1024x768 White
СУПЕР ЦЕНА 7.900ден
➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите

А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење.
Компјутерите се увезени од ЕУ и се High-End модели од најпознатите светски брендови HP, Dell, Fujitsu, Lenovo и се најчесто се предходно малку користени во одлични услови, најчсто во банки и во јавни институции.

 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00