♛Продукт на денот♛ HP Compaq Elite 8200 SFF A Class Refurbished

Не ги гледате сликите?
♛Продукт на денот♛

HP Compaq Elite 8200 SFF
A Class Refurbished

➤ Совршен баланс на врвни перформаси и прифатлива цена, Core™ i5 А-бренд решение за сите сериозни канцелариски процеси и мултимедилјални потреби во вашиот дом!

• Процесор - Intel® Core™ i5-2400
• РАМ - 4GB DDR3
• Хард Диск - 250GB SATA (Можност доплата за надограба/промена SSD. Со вградување на SSD перформансите се зголемуваат до 10 пати)
• Оптички уред - DVD-RW
• Графичка карта - Intel HD Graphics
• Оперативен систем - Windows 10 Home MAR pre-installed (можност за доплата до Win10Pro)

Цена со ПОПУСТ - 12.900 ден.
Јавете се или нарачајте онл@јн. Вршиме испорака низ цела Македонија. Доставата е Бесплатна!

НАРАЧАЈТЕ ОНЛАЈН СО БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00