15 дневна HP промоција на одредени модели

Не ги гледате сликите?

15 дневна
HP промоција
на одредени модели.

Нарачајте го својот нов HP лаптоп или монитор по супер цена, искористете ја промоцијата и добијте ги со бесплатна достава до вашиот дом или канцеларија.

Побрзајте, количините се ограничени!

Јавете се или нарачајте онлајн.
Вршиме БЕСПЛАТНА испорака низ цела Македонија.

* Дијагонала - 15.6"HD
* Процесор - Celeron® N4000
* Рам меморија - 4GB
* Хард диск - 500GB
* Графичка картичка - Intel HD
* Оптички уред - DVD
Цена со ПОПУСТ:
13,250 ден.
* Дијагонала-15.6"FHD
* Процесор - Core™ i5-7200U
* Рам меморија - 4GB
* Хард диск - 500GB
* Графичка картичка - Radeon™ 520

* Оптички уред - DVD
Цена со ПОПУСТ:
26,500 ден.
* Дијагонала - 15.6"HD
* Процесор - Core™ i3-6006U

* Рам меморија - 4GB
* Хард диск - 500GB
* Графичка картичка - Intel HD
* Оптички уред - N/A
Цена со ПОПУСТ:
16,500 ден.
* Дијагонала- 19" IPS
* Резолуција - 1280 x 1024

* Време на одзив - 8ms gray to gray
* Контраст - 1,000:1

* Дисплеј порти - VGA, DP, DVI-D
Цена со ПОПУСТ:
9,100 ден.
* Дијагонала - 15.6"HD
* Процесор - Core™ i3-7020U

* Рам меморија - 4GB
* Хард диск - 500GB
* Графичка картичка - Intel HD
* Оптички уред - DVD
Цена со ПОПУСТ:
18,100 ден.
КОМПЛЕТНА ПОНУДА ОНЛАЈН
 

Добредојдовте во интернет продавницата на најголемиот доставувач на ИТ опрема во Македонија.

Во моментов во нашата интернет продавница има над 16,000 производи, од кои над 250 производи се на акција.

Најголем и најповолен избор на половни монитори, бренд компјутери и лаптопи со лиценциран оперативен систем. Голем избор и на ДД конфигурации, специално склопени за Вас од наши професионалисти!

Повелете во нашата интернет продавница - ddstore.mk , пазарувајте лесно. Задоволството да Ви помогнеме да го најдете тоа што го барате е наше!

Наша цел е да ги набавиме за Вас и најтешко достапните продукти на пазарот.
Пазарувајте онлајн со бесплатна достава!

Следете не на социјалните мрежи или зачленете се во нашата мејлинг листа на ddstore.mk за да бидете во тек со нашите промоции!

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00