ПОПУСТ на A Class Refurbished HP GAMING конфигурации со НОВА GTX 1050Ti графичка и ЛИЦЕНЦИРАН Windows 10. САМО ВО DDSTORE

Не ги гледате сликите?

Нови количини
A Class Refurbished

HP GAMING конфигурации


A Class Refurbished HP Gaming конфигурации

Опуштете се во гејминг задоволството со одличните A Class Refurbished гејминг конфигурации по намалени цени , опремени со НОВА Geforce GTX 1050Ti графичка картичка и лиценциран Windows 10.

Можност за надоградба на RAM, HDD и SSD диск. Дополнителни попусти на поголеми порачки.

✓1 година гаранција

Ограничени количини!
Јавете се или нарачајте онлајн. Вршиме испорака низ цела Македонија. Доставата е БЕСПЛАТНА!
Комплетна понуда онлајн
За Вас одбравме два совршени модели:
HP EliteDesk 800 G1 Tower
• Процесор : Intel® Core™ i5-4570
• РАМ : 8GB DDR3
• Хард Диск : 500 GB HDD
• Графичка карта : NEW GTX 1050TI
• Останато : DVD
• Оперативен систем - Win10Home MAR pre-installed (инсталиран Windows 10 Home) можност за доплата до Win10Pro
Цена со ПОПУСТ - 31.900ден
HP 8200 Elite Tower
• Процесор : Intel® Core™ i7-2600
• РАМ : 8GB DDR3
• Хард Диск : 250 GB HDD
• Графичка карта : NEW GTX 1050TI
• Останато : DVD
• Оперативен систем - Win10Home MAR pre-installed (инсталиран Windows 10 Home) можност за доплата до Win10Pro
Цена со ПОПУСТ - 30.900ден
➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите

А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење.
Компјутерите се увезени од ЕУ и се High-End модели од најпознатите светски брендови HP, Dell, Fujitsu, Lenovo и се најчесто се предходно малку користени во одлични услови, најчсто во банки и во јавни институции.

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00