Септемвриско водено оладување на вашиот компјутер со NZXT кулери

Не ги гледате сликите?
Понуда на денот
Септемвриско водено оладување на вашиот компјутер со NZXT кулери

Тивко, Водено и на ПОПУСТ
NZXT исклучително тивки кулери на вода.
Неспоредливо прилагодливи!

Kraken серијата овозможува напредно ладење и неверојатни визуелни ефекти на вашиот гејмерски компјутер. Kraken X вклучува следење и контрола на брзината на пумпата, како и мерење на температурата на течноста.

Јавете се или нарачајте онл@јн.
➤➤➤ Достапни модели во DDStore на ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА:

NZXT Kraken X52
240MM LIQUID COOLER
------------------------
Цена со ПОПУСТ-
8.250 денари
Купи онлајн
NZXT Kraken G12 (White)
ENHANCE YOUR GPU COOLING
------------------------
Цена со ПОПУСТ-
1.520 денари
Купи онлајн
NZXT Kraken X42
140MM LIQUID COOLER
------------------------
Цена со ПОПУСТ-
7.150 денари
Купи онлајн
NZXT Kraken М22
120MM LIQUID COOLER
------------------------
Цена со ПОПУСТ-
5.050 денари
Купи онлајн
КОМПЛЕТНА ПОНУДА ОНЛАЈН

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00