♛ Продукт на денот ♛ HP 200 G3 All-in-One PC со web камера по одлична цена и бесплатна достава само во ddstore.mk

Не ги гледате сликите?
Продукт на денот

HP 200 G3 All-in-One PC
со web камера по одлична цена и
бесплатна достава само во ddstore.mk

Есенско уживање со одличен all-in-one HP компјутер опремен со:

Дијагонала - 21.5" FHD AG NonTouch
Процесор - Intel Core i3-8130U
Рам меморија - 4GB DDR4
Хард диск - 1TB 7200RPM SATA 3.5in
Оптички уред - Slim Load DVD-RW
Графичка картичка - Intel HD Graphics
Оперативен систем - Free DOS
Тастатура, маус

Цена - 24.180 денари + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА низ цела Македонија!

✓1 година гаранција
Ограничени количини!
Јавете се или нарачајте онлајн Вршиме испорака низ цела Македонија. Доставата е Бесплатна!

КОМПЛЕТНА ОНЛАЈН ПОНУДА

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00