Една неодолива ПОНУДА Acer лаптопи + ПОДАРОК D-Link рутер. Само во DDStore!

Не ги гледате сликите?

Една неодолива
ПОНУДА

Acer лаптопи со ПОДАРОК D-Link рутер


Најди ја својата флексибилност со Acer и атрактивен рутер од D-Link

Голема палета Acer лаптопи по конкурентни цени, само во DDStore.
Со секој купен лаптоп добивате ПОДАРОК D-Link N300 Easy рутер. Атрактивен рутер со високи перформанси. Во пакетот добивате и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА.

Ограничени количини! ПРОМОЦИЈАТА ВАЖИ ДО ТРОШЕЊЕ НА ЗАЛИХИТЕ!!!
Јавете се или нарачајте онлајн. Вршиме испорака низ цела Македонија. Доставата е БЕСПЛАТНА!
Комплетна понуда онлајн
Acer Aspire 3 (A315-33-C972)
• Дијагонала : 15,6" HD
• Процесор : Intel® Celeron™ N3060
• РАМ : 4GB
• Хард Диск : 500 GB HDD
• Оперативен систем - Linux
Цена - 14.204 ден + ПОДАРОК
Acer Aspire 3 (A315-51-39W7)
• Дијагонала : 15,6" HD
• Процесор : Intel® Core™ i3-6006U
• РАМ : 4GB
• ССД диск : 128 GB SSD
• Оперативен систем - Linux
Цена - 22.056 ден + ПОДАРОК
Acer Aspire 3 (A315-31-C76Т)
• Дијагонала : 15,6" HD
• Процесор : Intel® Celeron™ N3450
• РАМ : 4GB
• Хард Диск : 500 GB HDD
• Оперативен систем - Linux
Цена - 15.132 ден + ПОДАРОК
Acer E5-575G-56CA
• Дијагонала : 15,6" HD
• Процесор : Intel® Celeron™ N3450
• РАМ : 4GB
• Хард Диск : 500 GB HDD
• Оперативен систем - Linux
Цена - 37.403 ден + ПОДАРОК
N300 Easy Router е атрактивен рутер со високи перформанси кој го олеснува споделувањето на вашата широкопојасна интернет врска со сите ваши уреди. Без разлика дали сурфате во мрежата на вашата работна површина или се релаксирате на каучот со вашиот лаптоп, GO-RT-N300 ве одржува поврзани каде и да сте во вашиот дом.

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00