HP Compaq Elite 8200 USDT со i5 и Windows10 во пакет или не по намалени цени + подарок + бесплатна достава

Не ги гледате сликите?

HP Compaq Elite 8200 USDT
A Class Refurbished


Мала, компактна но моќна. Супер бренд конфигурација со i5 процесор и лиценциран Windows 10 во пакет со монитор HP Compaq LA2205wg 22" , тастатура и глушец, или без, по намалени цени. Како подарок добивате DDStore подлога за глувче.

Можност за надограба на RAM и HDD.
Дополнителни попусти на поголеми порачки.

А класа - refurbished. Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите

Јавете се или нарачајте онл@јн.
Вршиме испорака низ цела Македонија. Доставата е БЕСПЛАТНА!

Пакет HP Compaq Elite 8200 USDT Core™ i5-2400S/ 4GB RAM/250GB HDD/IntelHD/
Win10Home
Редовна цена -
12.900ден.

------------------------

Цена со ПОПУСТ - 11.900ден.
Купи онлајн
Пакет HP Compaq Elite 8200 USDT & HP LA2205WG 22" Core™ i5-2400S/ 4GB RAM/250GB HDD/IntelHD/
Win10Home
Редовна цена -
18.000ден.
-------------------------

Цена со ПОПУСТ - 16.500ден.
Купи онлајн
КОМПЛЕТНА ПОНУДА ОНЛАЈН

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00