Извонредно добра слика на неодолива цена! 23" LG монитор на попуст и бесплатна достава!

Не ги гледате сликите?
Одличен монитор

♛ LG Flatron IPS231P ♛
A class Refurbished

Извонредно добра слика на неодолива цена!
Супер агол на гледање со IPS
Точно совпаѓање на бојата со оригиналната слика
Неверојатно живописна и чиста слика
Максимизирање на удобноста на корисникот со ергономски дизајн.

Попустот важи до трошење на залихите.

Јавете се или нарачајте онлајн.
Вршиме испорака низ цела Македонија.
Доставата е Бесплатна!

НАРАЧАЈТЕ ОНЛАЈН СО БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00