Мала, компактна но моќна HP Compaq Elite 8200 и 8300 со лиценциран Windows по намалени цени и Бесплатна Достава

Не ги гледате сликите?
Мала, компактна но моќна. Супер бренд конфигурација со i5 процесор и лиценциран Windows 10 во пакет со монитор HP или LG, тастатура и глушец, или без, по намалени цени. Како подарок добивате DDStore подлога за глувче.

Можност за надограба на RAM и HDD.
Дополнителни попусти на поголеми порачки.

А класа - refurbished. Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите

Јавете се или нарачајте онл@јн.
Вршиме испорака низ цела Македонија. Доставата е БЕСПЛАТНА!
HP Compaq Elite 8200 USDT Core™ i5-2400S/ 4GB RAM/250GB HDD/IntelHD/
Win10Home

------------------------
Цена со ПОПУСТ - 11.900ден.
Купи онлајн
HP Compaq Elite 8300 USDT
Core™ i5-3470/
8GB RAM/320GB HDD/
IntelHD/
Win10Pro

------------------------
Цена со ПОПУСТ - 16.900ден.
Купи онлајн
HP Compaq Elite 8300 USDT Core™ i5-3470/ 8GB RAM/320GB HDD/IntelHD/
Win10Home

------------------------
Цена со ПОПУСТ - 14.900ден.
Купи онлајн
Пакет HP Compaq Elite 8200 USDT & HP LA2205WG 22" Core™ i5-2400S/ 4GB RAM/250GB HDD/IntelHD/
Win10 Home

-------------------------

Цена со ПОПУСТ - 16.500ден.
Купи онлајн
HP Elite 8200 USDT Core™ i7-2600/ 4GB RAM/250GB HDD/IntelHD/
Win10Home

------------------------
Цена со ПОПУСТ - 16.500ден.
Купи онлајн
Пакет HP Elite 8200 USDT & LG IPS231P 23" Core™ i7-2600/ 4GB RAM/250GB HDD/IntelHD/
Win10 Home

-------------------------

Цена со ПОПУСТ - 22.900ден.
Купи онлајн
КОМПЛЕТНА ПОНУДА ОНЛАЈН

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00