HP & DELL Tower куќишта - Голем избор, одлични цени, ограничени количини.

Не ги гледате сликите?
Види ја пораката во пребарувач
HP & DELL Tower куќишта - Голем избор, одлични цени, ограничени количини.
Конфигурациите се опремени со Intel® Core™ i5/i7, НОВИ графички картички, лиценцирани Windows 10. Можност за надоградба на RAM и HDD.
Гратис:
- При купување на пакет: компјутер + монитор - Подарок нови тастатура и маус!

Јавете се или нарачајте онл@јн, вршиме БЕСПЛАТНА испорака низ цела Македонија!

Комплетна онлајн понуда
Tower куќишта со НОВА графичка картичка
Geforce GTX 1050TI 4GB

од 19.900денари
Купи онлајн

Tower куќишта со ЛИЦЕНЦИРАН
Windows 10

од 14.900денари
Купи онлајн

Tower Custom Build Склопувани конфигурации по избор на клиенти
3.000денари
Купи онлајн
 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00