♛ Продукт на денот ♛ HP 8200 ELITE TOWER - GAMER по намалена цена и бесплатна достава обезбедено од ddstore.mk

Не ги гледате сликите?
Видете ја пораката во пребарувач

HP 8200 ELITE TOWER - GAMER
A CLASS REFURBISHED

• Процесор : Intel® Core™ i7-2600
• РАМ : 8GB DDR3
• Хард Диск : 250 GB HDD (Можност доплата за надограба/промена SSD. Со вградување на SSD перформансите се зголемуваат до 10 пати)
• Графичка карта : NEW Geforce GTX 1050TI 4GB
• Останато : DVD
• Оперативен систем - Win10Home MAR pre-installed(инсталиран Windows 10 Home) можност за доплата до Win10Pro

А Класа - Refurbished

*Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите/адаптерите.
НАРАЧАЈТЕ ОНЛАЈН

Бидете во тек со нашите промоции!

Следете не на:

Facebook
LinkedIn
Instagram

*А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење.

 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00